O nas Poznaj naszych lekarzy

O nas

Marta Węgiel-Mandrak

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej wydziału Stomatologii i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej wydziału Kosmetologii Lekarskiej i Medycyny Estetycznej.
Od kilkunastu lat prowadzę swoją praktykę w centrum Zabrza. Główny obszar moich działań to stomatologia zachowawcza z protetyką,estetyka zębów twarzy i skóry.

 

Obecnie stomatologia dąży do maksymalnej ochrony twardych tkanek zęba, dziąseł i kości. W mojej pracy staram się tak jak to tylko możliwe używać technik minimalnej inwazji lub nieinwazyjnych, które nowoczesna stomatologia ma do zaoferowania. Metody leczenia choroby próchnicowej dobieram indywidualnie w zależności od stanu zaawansowania i nie zawsze jest to wiertło.

Moja przygoda z medycyną estetyczną rozpoczęła się w momencie kiedy u siebie zauważyłam pierwsze oznaki upływającego czasu. Wtedy właśnie zaczęłam zgłębiać wiedzę w dziedzinie regeneracji i laseroterapii uczestnicząc w wielu szkoleniach o tej tematyce i testując naukę najpierw na sobie, później na znajomych, którzy mi zaufali.

 

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego w mojej pracy dużo czasu poświęcam na uświadomienie pacjentowi jak ważna jest profilaktyka i to w każdym wymiarze.


Czasu zatrzymać się nie da, ale w każdym wieku można ładnie wyglądać, można się ładniej starzeć albo się trochę odmłodzić wystarczy coś w tym kierunku zrobić.


Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań by wracali Państwo na wizyty kontrolne i podtrzymujące efekty leczenia z szerokim uśmiechem na twarzy, bo u dentysty też może być miło i wcale nie musi boleć.

Barbara Węgiel-Zaręba

Jestem Absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. W latach 2010-2016 byłam pracownikiem Zakładu Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam 4-letnie szkolenie specjalizacyjne  z zakresu ortodoncji zwieńczone Państwowym Egzaminem Specjalistycznym. Jestem członkiem towarzystw naukowych – European Orthodontics Society, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego sekcji Ortodoncji. Uczestniczyłam w licznych kursach podyplomowych w kraju i zagranicą. Stale poszerzam swoją wiedzę dbając o wysoką jakość usług.