O nas Poznaj naszych lekarzy

O nas

Marta Węgiel-Mandrak

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej wydziału Stomatologii i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej wydziału Kosmetologii Lekarskiej i Medycyny Estetycznej.
Od kilkunastu lat prowadzę swoją praktykę w centrum Zabrza.Główny obszar moich działań to stomatologia zachowawcza z protetyką,estetyka zębów twarzy i skóry.

Obecnie stomatologia dąży do maksymalnej ochrony twardych tkanek zęba,dziąseł i kości.W mojej pracy staram się tak jak to tylko możliwe używać technik minimalnej inwazji lub nieinwazyjnych,które nowoczesna stomatologia ma do zaoferowania. Metody leczenia choroby próchnicowej dobieram indywidualnie w zależności od stanu zaawansowania i nie zawsze jest to wiertło.
Moja przygoda z medycyną estetyczną rozpoczęła się w momencie kiedy u siebie zauważyłam pierwsze oznaki upływającego czasu.Wtedy właśnie zaczęłam zgłębiać wiedzę w dziedzinie regeneracji i laseroterapii uczestnicząc w wielu szkoleniach o tej tematyce i testując naukę najpierw na sobie,później na znajomych ,którzy mi zaufali .
 
Nie od dziś wiadomo ,że lepiej zapobiegać niż leczyć ,dlatego w mojej pracy dużo czasu poświęcam na uświadomienie pacjentowi jak ważna jest profilaktyka i to w każdym wymiarze .

Czasu zatrzymać się nie da, ale w każdym wieku można ładnie wyglądać ,można się ładniej starzeć albo się trochę odmłodzić wystarczy coś w tym kierunku zrobić.

Zapraszam wszystkich,którzy chcieliby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Zapewniam , że dołożę wszelkich starań by wracali Państwo na wizyty kontrolne i podtrzymujące efekty leczenia z szerokim uśmiechem na twarzy,bo u dentysty też może być miło i wcale nie musi boleć.

Barbara Węgiel-Zaręba

Jestem Absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. W latach 2010-2016 byłam pracownikiem Zakładu Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam 4-letnie szkolenie specjalizacyjne  z zakresu ortodoncji zwieńczone Państwowym Egzaminem Specjalistycznym. Jestem członkiem towarzystw naukowych – European Orthodontics Society, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego sekcji Ortodoncji. Uczestniczyłam w licznych kursach podyplomowych w kraju i zagranicą. Stale poszerzam swoją wiedzę dbając o wysoką jakość usług.