Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi / ATR

To innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, pozwalający na wypełnienie tkanki pacjenta materiałem pochodzenia autologicznego. Jest przeznaczony dla pacjentów ceniących sobie naturalność i piękno.

Procedura jak wszystkie terapie INNMEDIS SYSTEM TM jest w pełni autologiczna, co wyklucza możliwość alergii lub odrzucenia materiału przez organizm pacjenta.

Wszystkie zestawy są w pełni certyfikowane oraz spełniają wymagania Komisji Europejskiej dla wyrobów medycznych do iniekcji wtórnej klasy IIB.

Proces polega na pobraniu krwi pełnej od pacjenta do specjalnie przygotowanej probówki medycznej PRP PYREX, opracowanej przez Uniwersytet Medyczny w Neapolu. Dzięki temu następuje precyzyjna separacja osocza bogatego w białka. Następnie lekarz dokonuje wyizolowania materiału, opracowania go i zagęszczenia w specjalnie zaprojektowanym urządzeniu. Tak przygotowany produkt musi zostać ostudzony do temperatury ciała pacjenta w celu iniekcji zwrotnej. Lekarz wykonujący zabieg, może dopasować gęstość uzyskanego materiału do wskazań terapeutycznych od efektu wolumetrii do powierzchownego wypełnienia drobnych zmarszczek. Naturalny efekt wypełnienia utrzymuje się do 9 miesięcy od zakończenia terapii.« powrót