Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi / C-PEEL

C-Peel to intensywna kuracja odmładzająca, nawilżająca i rozjaśniająca skórę. Zabieg C-Peel dedykowany jest osobom z poszarzałą, odwodnioną i zmęczoną skórą, działa błyskawicznie i może być stosowany przez cały rok.

Zabieg C-Peel polega na aplikacji serum transportującego, zawierającego liposomalne substancje aktywne na  twarz, szyję i dekolt. Połączenie aplikacji serum z peelingiem i innymi zabiegami stymulującymi regenerację skóry jest kompleksowym działaniem wspomagającym walkę ze starzeniem skóry, ma również działanie odżywcze, nawilżające i rozjaśniające.

Zabieg C-Peel wspomaga leczenie i rewitalizację skóry. Polecany jest osobom, które zauważyły u siebie: przebarwienia, rumień, szarą, zmęczona, odwodniona skórę. Jest odpowiedni dla osób z cerą wrażliwą, naczynkową, normalną i dojrzałą. Świetnie sprawdzi się po dłuższej ekspozycji na słońce.
Najważniejszym efektem jest rozjaśnienie skóry, za co odpowiada witamina C w stabilnej postaci glukozydu askorbylu. Witamina C jest silnym antyoksydantem, zwalcza wolne rodniki i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. W skład serum wchodzą również: kwas hialuronowy, ekstrakt z morwy, 3-trójpeptyd palmitylu i Pantenol.
  • Kwas hialuronowy nawilża skórę i wspomaga funkcjonowanie naturalnej bariery skórnej.
  • Ekstrakt z morwy hamuję melanogenezę, czyli przebarwienia, zmiany pigmentacji skóry.
  • 3-trójpeptyd palmitylu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz regeneruje macierz skórną.
  • Pantenol ma właściwości łagodzące i wygładzające.
Efekty zabiegu: rozjaśnienie skóry, redukcja przebarwień, redukcja zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, regeneracja i ochrona przez czynnikami zewnętrznymi. 

Zabieg C-Peel można wykonać jednorazowo lub w serii, dla wzmocnienia efektu. Najczęściej polecana jest seria czterech zabiegów powtarzanych co 7-10 dni.

« powrót