Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi / Wypełniacze - Kwas hialuronowy

Zabiegi z użyciem  usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczone są do wypełniania  bruzd i zmarszczek, modelowania kości policzkowych, poprawy owalu twarzy oraz miękkiego liftingu twarzy.  Wszystkie preparaty zawierające kwas hialuronowy nie wywołują alergii, gdyż są produktami syntetycznymi, pochodzenia niezwierzęcego. Są całkowicie wchłaniane, ich cząsteczki nie są traktowane jako ciało obce, więc nie wymagają stosowania testów alergicznych.W zależności od potrzeb stosujemy różne gęstości kwasu by rezultaty estetyczne były natychmiastowe i naturalne. U nas stosowane są tylko preparaty renomowanych firm mające cerfyfikat wyrobu medycznego z wyraźnym przeznaczeniem do iniekcji co gwarantuje bezpieczeństwo.      

Wszystkie preparaty kwasu hialuronowego mają postać bezbarwnego, elastycznego żelu, który wstrzykuje się do skóry właściwej uzupełniając jego niedobór. Powoduje to korektę zmarszczek i wypełnianie bruzd. Ponadto kwas hialuronowy pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dlatego nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu skóra wygląda młodziej niż przed zabiegiem.
Wstrzyknięty preparat utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy,czas biodegradacji zależny jest od rodzaju usieciowania kwasu i jego gęstości a także cech osobniczych pacjenta.

« powrót